Tisková zpráva: nové webové stránky

Zkvalitnění podávání informací občanům bylo jedním ze základních cílů TOP 09 v Brně-Černovicích. Po téměř roce fungování pravicové koalice se podařilo některé z úkolů nyní realizovat. „Zaměřili jsme se především na webové stránky a náš zpravodaj“, říká místostarosta Brna-Černovic Ladislav Kotík. Zpravodaj Černoviny vyšel na začátku listopadu poprvé barevně a to díky výběrovému řízení za stejnou cenu, kterou stál dřívější černobílý tisk.

Dalším krokem bylo zlepšení vzhledu a přehlednosti webových stránek. „Webové stránky jsou dnes vizitkou každého samosprávného celku a nejrychlejším zdrojem informací pro občany“, říká místostarosta Kotík. Od začátku listopadu tak mají Černovice nové stránky, které nabízí jednak atraktivnější grafiku, tak i lepší přehlednost a rozsah informací. Občané tam najdou informace samosprávných orgánů i jednotlivých odborů, návody, jak vyřídit své záležitosti, aktuální výběrová řízení i adresy na lékaře či „svého“ strážníka. V nejbližší době budou stránky také doplněny dalšími službami jako je možnost zasílat podněty k dění v městské části. „Našim cílem je také zapojit do tvorby stránek místní občanské iniciativy“, dodává Kotík.

 

 

 

Napište reakci

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>