Pojďme rozhýbat Černovice

profilováV pátek a v sobotu se bude rozhodovat o tom, kdo bude v příštích čtyřech letech určovat směr vývoje v Černovicích. Za poslední čtyři roky jsme se toho mnoho naučili a poučili se. Tři roky v koalici byly možností pohnout s mnoha věcmi (veřejné zakázky, webové stránky, způsob informování) i neustálým bojem o dodržování pravidel (třeba při přidělování bytů). Rok v opozici byl možností si vyzkoušet si i náročnou práci v zastupitelstvu bez dostatku informací. O to více jsme rádi, že se nám podařilo zabránit třeba prodeji pískovny. Díky aktivitám Černovické sdružení se nám doufejme podařilo trochu rozhýbat komunitní život v Černovicích a zároveň vytvořit skupinu skvělých a schopných lidí, které baví dělat něco pro své sousedy.

Našim cílem je dát Černovicím jasnou vizi, otevřít více radnici, revitalizovat veřejné prostory a dbát na maximální hospodárnost ve všech činnostech. Jsme tým lidí, kteří nejsou závislí na příjmech z politiky a nemusí se strachovat při každých volbách o svoji budoucnosti. Většina z nás pomáhá na různých úrovních už nyní k tomu, aby se zde žilo dobře. I proto jsme odhodláni jít do toho naplno a po letech rozhýbat Černovice.

Náš program najdete zde.

Skvělý tým lidí, který za těmito tématy stojí, najdete tady.

Napište reakci

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>