Jak jsme v Černovicích grilovali

Takové grilování v dešti prostě nemá chybu. A když se ještě spojí se zpíváním a setkáním s fajn lidmi, máte záruku, že na takový páteční večer nezapomenete. Když jsme před časem v rámci nějakého hlubokého přemýšlení přišli v Černovickém sdružení na myšlenku uspořádat sousedské grilování, úplně jsme netušili, jak to bude vypadat a jak vše dopadne.

Myšlenka byla jasná: lidé si přinesou grily, maso, kytary a potom už to nějak dopadne. Nedbali jsme ani na to, že někteří si u hesla „ugrilujte si u svého souseda“ nevšimli předložky „u“, objednali jsme pivo a čekali na pátek. Hodně nás vyděsily informace z brněnského letiště, že pršet přestane až kolem deváté večer. No nakonec to byla i pravda, ale ukázalo se, že Černovičáci se jen tak nevzdávají. A skutečně: už krátce po páté se v areálu parku Řehořova objevilo několik grilů, rozhořelo se uhlí a zavonělo maso. Když začalo pršet, tak se vše přesunulo pod stromy a jelo se dál. K pohodové atmosféře přispěly i hry pro děti a hlavně skupinka skvělých hudebníků, která se improvizované rozšířila o další černovické občany.

Zkrátka: doporučujeme neschovávat se na zahradách, ale potkat se s přáteli a užít si léta a skvělých lidí kolem vás. Pro velký úspěch plánujeme opakování akce během měsíce srpna.

Napište reakci

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>