Jak jsme šli na Moravce

Přijel k nám moderátor. Ten nejznamější, pan Moravec. Přijel, aby vyzpovídal ve svém pořadu lídry jihomoravských politických stran. A u toho jsme nemohli chybět.
Byla to středa jiná než ty ostatní, oslavili jsme narozeniny naši skvělé kamarádky a vyrazili pomalu do Rotundy. Pro neználé poměrů, Rotunda je sice kulatá, ale jinak s gotikou nemá nic společného a leží v areálu brněnského Výstaviště. Nutno říct, že organizace vstupu na místo byla ještě horší, nez si myslíte. Dlouhé čekání, nepochopitelné postupné pouštění návštěvníků a zužující se koridor ke vstupu. Ale co bychom neudělali?
V půl deváté se dostáváme na místo samé a obsazujeme místa. Po krátkém rozehřátí show začíná. Kamery jedou a příchází lídři stran, jejich fanoušci bouří. My bouříme při příchodu naší favoritky Anny Putnové. Naopak při slovech lídra jedné levicové strany usínáme. Debata se zpočátku překvapivě věnuje především výzvě biskupa Malého a největší část je věnována zdravotnictví. Zdá se mi, že většina lidí, je tak slepě zaměřena na svého lídra, že není ochotna zatleskat dobrým názorům svého soupeře. O to více mě těší, že v naší topácké zóně, to zdá se aspoň trochu umíme.
Pořad končí, ještě společná fotografie a zhodnocení celé akce. A postel.

Napište reakci

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>