Co se do participativního rozpočtu nevešlo?

Zapojit občany do tvorby rozpočtu je skvělý nápad, ale bohužel mi jeho podmínky (nutnost realizace na pozemcích města Brna) nedovolily ho do systému přidat. Tak své dva nápady nastíním, alespoň tady:

  1. DOKONČENÍ CYKLOSTEZKY KOLEM SVITAVY

Jedním z mála posledních nedokončených úseků cyklostezky kolem řeky Svitavy je cesta mezi ulicí Černovickou a farmou Ráječek. Většina cyklistů, ale i bruslařů či běžů tak z přechodu přes ulici Černovickou pokračuje přes Komárov na cyklostezku kolem řeky Svratky. Pokud by byl tento úsek v délce cca 550 metrů dokončen, mohli by pohodlně pokračovat až k soutoku Svitavy se Svratkou. Hlavní benefit vidím v tom, že by se částečně odlehčilo velmi přetížené cyklostezce kolem řeky Svratky.

V místě je dnes velice nerovná hlinitá cesta. Největším problémem je, že pozemky v současnosti nejsou ve vlastnictví města Brna, což komplikuje realizaci.

 

Napište reakci

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>